Estepark zayıflama izmir ,estetik , güzellik,ayak bakımı, epilasyon, bölgesel incelme, solaryum, alsancak izmir

VelaShape III

Hanımların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan özellikle selülitli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan mükemmel cevaptır. VelaShape III eşsiz, kullanımı kolay, eve kapanmayı gerektirmeyen, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisi sunar.

Syneron'un etkin vücut şekillendirme cihazları geliştirme konusundaki geniş tecrübesi ve bu konuda yaptığı araştırmalar Velashape markasının üstün başarısına katkıda bulunmuştur. 10 yılı aşan klinik tecrübesi, ondan fazla klinik çalışması, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavisi ve piyasadaki diğer estetik cihazlardan daha fazla yayınlanmış makaleye sahip olmasıyla, VelaShape 3 içerisinde Bi-Polar RF (Radyo Frekans) + IR (Infrared) + Mekanik masaj ve vakum bir arada olup bugün dünyada en tanınmış invaziv olmayan, vücut şekillendirme cihazıdır.

İspatlanmış Sonuçları:

 

VelaShape tedavisinin etkinliği ve güvenliği çok merkezli klinik çalışmalarla ve dünya çapında gerçekleştirilen 5 milyondan fazla hasta üzerinde yapılmış bağımsız tedaviler ile gösterilmiştir.

  • VelaShape III karın bölgesinde 2 cm’den fazla incelme ve uyluklarda 1.5 cm’den fazla incelme sağlamıştır
  • VelaShape ile tedavi edilen doğum sonrası dönemdeki hastaların tedavi edilen bölgelerinde ortalama incelme ve %97 hasta memnuniyeti sağlanmıştır.