Estepark zayıflama izmir ,estetik , güzellik,ayak bakımı, epilasyon, bölgesel incelme, solaryum, alsancak izmir

Saten Yüz Germe

Günümüzde anti-aging uygulamalarının önemli olan şudur ki yaşlanma karşıtı uygulamalar her zaman yaşlanma belirtileri başlamadan yapılırsa daha çok sonuç vermektedir. Zamanın önüne geçmek hepimizin istediğidi ama yapamadığıdır. Şuan biliyoruz ki yaşlanmayı oldukça geciktirebiliyoruz.

Saten Yüz Germe bir kombine uygulamadır. En derin katmandan en üst katmana kadar etkinin colojenler ve bağ dokuya temas ettiği yeni dna sarmallarının oluşumuna yardımcı olduğu ve her geçen gün daha diri ve güzel bir cilde yani Saten gibi bir cilde sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Sistem Fokuslu Radyofrekans + Ultrasonun kombine ederek cildinizin istediğimiz ama başka hiçbirşey ile ulaşamadığımız en derinden en yüzeyel katmana kadar her yerde kontrollü bir hasar oluşmasını sağlamaktadır.Sistem cildin yanlış düzenlenmiş ya da bozuk bağ dokunuzu düzeltmeyi hedeflemektedir

2009 yılında FDA ( Amerika Sağlık Örgütü) tarafından “wrinkle reduction” kırışıklık giderme sistemi onayı ve 2014 yılında periorbital (Göz kapağı ve çevresinde) uygulamalarda kırışıklık giderme yaptığına dair FDA onayı bulunmaktadır.

Güvenlimidir ?

Saten Yüz Germe Uygulaması sisteminde EFC kontrol mekanizması kullanmaktadır. Uygulayıcı hatasına sistem izin vermez yanlış yapılacak herhangi bir doz ayarında sistem bloke etmektedir. Yanma, morarma ve leke kalma yağ dokusunda erime gibi riskleri bulunmadığı klinik çalışmalar ile tespit edilmiş ve çeşitli kurumlar tarafından onaylanmıştır.

Ağrı Hissedilirmi ?

Uygulamada hissedilen tek şey spa masajında kullanılan taşların yüzünüzde gezdirildiğidir.

Çoğu kişi uygulama esnasında rahatlatıcı ve masaj hissi veren sıcaklıktan memnun kalıp uyumaktadır.

Başarı Oranı nedir?

Başarı klinik çalışmalarca hesaplanırsa %87 oranlarındadır. Memnuniyet ise %93 civarındadır.Kişinin istekleri ve beklentisi doğrultusunda uygulama yapılabildiği ve bölgesel olarakda işlem yapılabildiği için değişkenlik görecelidir.2014 yılında Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan bir çalışmada uygulama sonunda colojen miktarının 3. ayda alınan biyopsiye göre % 152 artış gösterdiği kanıtlanmıştır.

Uygulama Prosedürleri

Uygulama 4-6 seans yapılmaktadır. Bunun nedeni her iyileşme sürecinin bir sonraki yenilenme süreci ile çakışması sağlanmaktadır. Buda etkiyi katlayarak çoğaltmaktadır.

Avantajları Nelerdir?

Mevcut Anti-aging uygulamalarında kremler çok yüzeyel kalmakta ilaçlar ise metabolizmada değişkenlik göstermektedir. Cihazlar ile kıyaslama yapacak olursak. Bugüne kadar mevcut üretilmiş hiçbir sistem ile göz kapağı ve çevresine uygulama yapılamamaktadır.

Kısacası;

  • Tek seanslık agresif uygulama yerine; daha homojen ve güvenli bir uygulama
  • Sinir hasarı riski olmadan, güvenilir ve hata payı olmadan uygulama
  • Yağ dokuda kayıp yaşanmadan, tüm yüzde eşit sıkılaşma ve daralma
  • Yüzeyel ya da derine etki edecek farklı uygulamalar yerine, aynı anda tüm katmanlarda etkili uygulama
  • 3 ay sonra sonuç görmeyi değil, her geçen gün daha iyi bir sonuç göreceğiniz bir uygulama