Estepark zayıflama izmir ,estetik , güzellik,ayak bakımı, epilasyon, bölgesel incelme, solaryum, alsancak izmir

UltraShape V3

Karın, Bel ve Bacak İçindeki yağ fazlalıklarınız için Bildiğiniz Tüm Yöntemleri UNUTUN! Her geçen gün daha fazla sayıda kişi daha güzel görünebilmek için çözümler arıyor fakat çoğu kişi bunun için tedavi sonrası evine kapanmak veya cerrahi operasyonların komplikasyonlarıyla uğraşmak istemiyor.

Ultrashape V3, focus ultrasound yöntemi ile istenmeyen yağları parçalayan ameliyatsız incelme yöntemidir.Özellikle diyet ve sporla inceltilemeyen vücut bölgelerindeki inatçı yağlarda etkilidir.Bölgenin yeniden şekillendirilmesinde yardımcıdır.Bayanlarda uygulanabildiği gibi erkeklerde de uygulanabilmektedir.UltraShape V3 bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak için olarak kanıtlanmış invaziv olmayan en son alternatifdir.

UltraShape V3 cihazı cilde, kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokusuna zarar vermeden subkutan yağ dokusundaki önceden belirlenmiş yağ hücreleri odağını odaklanmış atışlı ultrason dalgalarının termal etki olmadan sadece mekanik etki ile seçici olarak yok eder.

Çok-merkezli kontrollü bir klinik çalışmada ve uluslararası hakem-denetimli bilimsel dergilerde yayınlanmış bağımsız klinik çalışmalarda UltraShape V3 'ün karın, uyluk ve gövdenin yanları gibi problemli bölgelerde güvenli ve etkin olduğu kanıtlanmıştır.

  • Tedavi edilecek bölgede homojen yağ yıkımı sağlar – düzensizlikler oluşmaz.
  • Odaklanmış atışlı ultrason teknolojisi sayesinde zedelenme, şişme veya eve kapanmaya sebep olmaz.
  • Konforlu ve basit tedavi prosedürüne sahiptir.
  • Birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı, ölçülebilir sonuçlar.
  • Anında, seçici ve uzun etkili yağ hücresi hasarı oluşturan, etkisi olarak kanıtlanmış odaklanmış atışlı (termal etkili olmayan) ultrason teknolojisi kullanır.