Estepark zayıflama izmir ,estetik , güzellik,ayak bakımı, epilasyon, bölgesel incelme, solaryum, alsancak izmir

LPG ® Alliance

İncelme mi yoksa Sıkılaşma mı ikilemine son veren 360°’lik zayıflama sistemi LPG Alliance İzmirde İlk Olarak EstePark 'ta. Alliance ile Aynı Anda Yağ Yakın , Selüliti Giderin ve Cildi Sıkılaştırın

Yağ Yakın

Yeni patentli LPG Alliance her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyumlanırken

beslenmeye ve egzersize (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) dirençli belirli alanları hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar. Hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren 0 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

Yağ üretimi ve yakılması arasındaki denge, yağ depo hücreleri olarak adlandırılan hücreler tarafından gerçekleştirilen doğal bir işlem aracılığıyla korunur. Mükemmel derecede sağlıklı bir yaşam şeklinde bile bu hücrelerin etkinliğinin zaman içinde yavaşlama ve bu yüzden de yağ depolanmasında hızlanmaya ve kan ile lenfatik damarların sıkışmasına yol açar.

Yeni patentli LPG Alliance ile her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyum sağlarken buna en çok ihtiyaç duyan alanları (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

Sadece tek bir tedavi ile LPG Alliance incelme hücrelerini (depo yağ hücreleri) uyarır ve fiziksel egzersiz ve beslenmeye en dirençli olan kişilerde bile yağın doğal yolla yakılmasını yeniden harekete geçirir. Eşzamanlı olarak tedavi başlığının mekanik işlemi, cilde sıkılığını ve zindeliğini geri kazandırmak için cildi sıkılaştırır.Yeni LPG Alliance cilt tanıma sensörü ile tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı ayarlar: bakımnin yoğunluğu optimize edilir ve cilde özen gösterilir.

Selüliti Giderin

Yeni patentli LPG Alliance cildi yumuşatmak ve fibrozu azaltmak için yağ dokularını uyarır. Aynı zamanda bu uyarım yağ yakımına ve kan ile lenfatik dolaşımı etkinleştirmeye yardımcı olur

Kadınların (en ince ve en atletik olanlarda bile) %90’ını etkileyen selülit, hem depo yağ hücrelerinde (yağ hücreleri) yağ depolamasının ve vücutta su tutulmasının sonucudur. Depo yağ hücreleri geliştikçe bunları (septa) içeren bağ doku, cilt yüzeyini çeker ve deforme eder. Aynı zamanda sirkülasyon engellenir ve toksinler birikir. Bu, selülit görünür olduğunda kaçınılmaz portakal kabuğu görünümüdür.

Aköz Selülit

Bu tür, kötü kan ve lenfatik sirkülasyon nedeniyle su tutulmasından kaynaklanır. Toksinleri gidermek ve sirkülasyon değişimlerini yeniden harekete geçmek önemlidir.

Adifos Selülit

Bu türdeki selülit sıklıkla aşırı kilo ile ilişkilendirilir. Bu, doğal yağ yakımını uyarmak için gereklidir.

Fibröz Selülit

Bu türden kurtulmak daha zordur çünkü uzun süredir mevcuttur, yoğundur ve sıklıkla ağrılıdır. Fibröz selülit giderilmeden önce dokuların öncelikli olarak yumuşatılması gerekir.

Cildi sıkılaştırın

Kilo dalgalanmaları, gebelik, geçen zaman ve diğer faktörler nedeniyle cilt zindeliğini ve yumuşaklığını aşamalı olarak kaybeder. Bu cilt sarkması tüm vücudu etkilese de belirli alanlar buna daha fazla maruz kalır: baldırların iç kısımları, karın, kollar vb.

Kilo dalgalanmaları, gebelik, geçen zaman ve diğer faktörler nedeniyle cilt canlılığını ve esnekliğini aşamalı olarak kaybeder. Bu cilt sarkması tüm vücudu etkilese de belirli alanlar buna daha fazla maruz kalır: bacakların iç kısımları, karın, kollar vb.

Yeni patentli LPG Alliance canlandırıcı hücrelerin (fibroblast’lar) uyandırılması için cildi nazik bir şekilde uyarır. Etkinleştirildiğinde bu hücreler dermisin yoğunluğunu kendiliğinden doğal olarak geri kazanması için yeniden kolajen, hiyalüronik asit ve elastin sentezlemeye başlar.

Yeni LPG Alliance cilt tanıma sensörü tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı hassas bir şekilde ayarlar: bakımın yoğunluğu optimize edilir ve cilde özen gösterilir.ilir.

Bacakları Hafifletin

Yeni patentli LPG Alliance tedavi başlığının farklı ayarları sayesinde vücudun yenileme işlevlerini etkinleştirmeye yardımcı olur ve su tutma semptomlarını ortadan kaldırırken sirkülasyonu uyarır.