Estepark zayıflama izmir ,estetik , güzellik,ayak bakımı, epilasyon, bölgesel incelme, solaryum, alsancak izmir

CoolTech Soğuk Lipoliz

Ahtapot zayıflama olarak bilinen CoolTech® Soğuk lipoliz karın, karın yan yağları, kalça, bacak, basen, bel, kol, diz üstü ve diz iç kısmı gibi lokal kilo problemlerinde sadece 1 seansta ve 1 saate uygulanır.

Vücudun çeşitli bölgelerinde, farklı özelliklere sahip başlıklarla uygulamaları yapılabildiği sistemde amaç vücudun yeniden şekillenmesini sağlamaktır.CoolTech® sistemi ile yapılan uygulamalar sırasında vücuttaki istenmeyen fazla yağ dokusu kontrollü soğutma ile dondurulurken , cildin elastikiyeti ve collagen yapısı bozulmaz. Dondurularak öldürülen yağ hücreleri de vücuttan doğal bir şekilde, lenf dolaşımı yoluyla atılır.

Uygulamaların yapıldığı tüm başlıklarda ısı 3 °C ve -8 °C arasındadır. Farkları ise farklı vücut bölgelerinde kullanılabilmeleri ve çalışılan alanda ki yağın kalınlığı ile ilgilidir.

Seans süresi

Önerilen süre 60 dakikadır.

Sonuçlar ne zaman alınır

Uygulamadan sonraki 15-20 gün içinde sonuçlar belli olmaya başlar. İstenilen maksimum sonuçlara ise 90 gün sonunda kavuşulur. Donarak işlevini kaybeden yağ hücreleri vücuttan doğal şekilde atılır. Özel bir diyet ya da egzersize ihtiyaç yoktur ama genede düşük kalorili bir beslenme şekli tercih edilirse ve yaşamınıza biraz daha hareket ve egzersiz katarsanız sonuçların çok daha iyi olmasını mümkün kılarsınız.

Tavsiye Edilen Tedavi Bölgeleri

Karın, bel çevresi, iç ve dış bacak, kalça, dizin iç ve dış kısmı, sırt ve popo.

Uygulamaların Sonuçları ve Avantajları

  • 2 farklı uygulama başlığı sayesinde aynı seansta iki farklı bölge için uygulanabilir. Bu da zamanı kısıtlı olan ve aynı anda birkaç bölge için uygulama isteyenlere büyük bir avantaj sağlamaktadır.
  • Uygulama esnasında rahatsız edici bir ağrı yada acı yoktur.
  • %94 memnuniyet oranına sahiptir.
  • Avrupadan İthal olan bu cihaz patentli bir teknolojidir ve CE onaylıdır.
  • 15 gün gibi kısa bir sürede etkileri görülmeye başlanabilir. Tam anlamıyla sonuçları görebilmek içinse yaklaşık 3 aylık bir süreye ihtiyaç vardır.
  • Dünya çapında 250.000 den fazla uygulama yapılmış teknoloji, bu alandaki en güvenilir teknolojilerden birisidir.
  • Karın, bel bölgesi, sırt, kalça, bacaklar ve dizin dış ve iç kısımları dahil olmak üzere oldukça geniş bir alanda kullanımı mümkündür

Vakumlu Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar İşlem tamamen ağrısız bir yöntemdir. Zaman içerisinde 1,5 ile 2 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %20 ile %40 varan oranında bir incelme meydana gelebilir.